Kdy odstranit bočnici z postýlky?

Když dítě začne zvedat hlavu a zvedat se na lokty, je čas začít přemýšlet o bezpečnosti a odstranit bočnici z postýlky. Bočnice by měly být vždy používány podle pokynů výrobce a odstraněny, jakmile je dítě schopné se pohybovat v postýlce. To je obvykle kolem 6 měsíců. Na druhou stranu, pokud je dítě v postýlce otočeno na bříško a je schopno samo vylézt, měla by bočnice být odstraněna okamžitě. To zabrání riziku úrazu, který může nastat, pokud se dítě dostane do postýlky bez dozoru.

Kdy odstranit bočnici z postýlky? Když dítě dostane věk, který je schopno se pohybovat v postýlce, je čas odstranit bočnici z postýlky, aby bylo zajištěno jeho bezpečí. Obecně se doporučuje odstranit bočnici z postýlky okolo 6 měsíců, i když to může být později, pokud je dítě stále schopno otočit se na bříško a vylézt. Je důležité, abyste byli vždy pozorní, když je dítě v postýlce, abyste mohli včas zasáhnout, pokud se dítě snaží dostat ven.

Nejširší nabídka dětských postelí v AKCI

Kdy odstranit bočnici z postýlky?

Většina postýlek má bočnice, které lze odstranit, jakmile dítě dosáhne určité věkové hranice. Doporučení pro odstranění bočnic z postýlky se liší podle výrobce, ale obecně se odstranění bočnic doporučuje, jakmile dítě dosáhne 18 měsíců nebo více. Pro aktuální informace o bezpečnosti postýlky se doporučuje prohlížet stránky U.S. Consumer Product Safety Commission nebo Which?, která je britskou spotřebitelskou neziskovou organizací.

Kdy odstranit bočnici z postýlky?

Kdy odstranit bočnici z postýlky? – FAQ

Kdy odstranit bočnici z postýlky?

Bočnice by měly být odstraněny, když Vaše dítě dokáže sedět, stát nebo se plazit. To obvykle nastane mezi 6 až 9 měsíci. Bočnice je také nutné odstranit, pokud se dítě snaží vylézt z postýlky.

Kdy odstranit bočnici z postýlky?

Bočnice postýlky jsou důležitou součástí pro bezpečnost vašeho dítěte. Jakmile se dítě naučí vstávat, bude chtít z postýlky vystoupat. K odstranění bočnic by mělo dojít kolem 18-24 měsíců. Nejdříve se však ujistěte, že dítě umí samostatně stát a chodit. Je také důležité, aby dítěti nehrozilo žádné nebezpečí pádu, které by mohlo nastat při neopatrném používání postýlky. Přečtěte si více o bezpečnosti postýlek na stránce Plyšáček.cz.

Kdy odstranit bočnici z postýlky?

„Jak odstranit bočnici z dětské postýlky?“

Jak odstranit Bočnici z Dětské Postýlky?

Nejprve se ujistěte, že je postýlka úplně vyprázdněná. Poté, co jste postýlku vyčistili, odstraňte matrace a odstraňte bočnici. Bočnice se obvykle upevňují k postýlce pomocí šroubů. Uvolněte šrouby, abyste bočnici odstranili. Více informací naleznete v návodu k postýlce.

Nejširší nabídka dětských postelí v AKCI

Tento článek je určen pro rodiče, kteří jsou ve fázi odstranění bočnic z postýlky svého dítěte. (Hlavní myšlenka článku: Poradit rodičům, jak odstranit bočnici z postýlky.)

Předchozí článekDětské samolepky na zeď
Další článekKdy jste postavili postýlku?
Hana Roženská
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno