Rošt v postýlce

Když je dítě starší než 6 měsíců, měli byste snížit rošt v postýlce. To je proto, že dítě už může samostatně sedět a mít dobrý přístup k postýlce na cestu po ní. Snížením roštu se také sníží riziko, že se dítě vysype ze postýlky.

Nejširší nabídka dětských postelí v AKCI

Kdy snížit rošt v postýlce?

U dětí se rošt v postýlce obvykle snižuje ve věku mezi 6-8 měsíci, kdy dítě začne zvedat hlavičku. To je důležité k tomu, aby se dítě mohlo ve své postýlce pohodlně pohybovat, a protože se rošt v postýlce snižuje, je dítěti umožněno vyšplhat se do sedu. Dokonce i při snížení roštu postýlky by mělo být dítěti umožněno neustále se pohybovat. NCT a Safe Kids Worldwide z Velké Británie a Spojených států amerických doporučují, aby rošt v postýlce byl nastaven tak, aby mezi ním a matrací byla mezera nejméně 2,5 cm.

Kdy snížit rošt v postýlce?

Kdy snížit rošt v postýlce? – FAQ

Kdy snížit rošt v postýlce?

Rošt v postýlce by měl být snížen, jakmile dítě dokáže vstát samo nebo se do postýlky vylézat. To obvykle nastane kolem 6-ti měsíců. Dítě by mělo mít dostatečný prostor na pohodlné ležení, ale nemělo by v ní mít dostatek prostoru na pohyb. Snížením roštu se zamezí dítěti vylézat z postýlky.
/,

Kdy Snížit Rošt V Postýlce?

Většina dětských postýlek je vybavena roštem, který se dá regulovat do různých výšek. Vhodné je snížit rošt v postýlce, jakmile dítě dokáže samo vstát, nebo se plazit po posteli. Pokud je dítě schopné samo vstát, rošt postýlky by měl být nastaven co nejníže, aby se dítěti zabránilo pádu při snaze o vstání. V některých případech je vhodné rošt úplně odstranit a místo něj vkládat postýlku do dětské postele.

Více informací o tom, jak správně vybírat postýlku pro vaše dítě a jak se postarat o jeho bezpečí, najdete na plysacek.cz.

Kdy snížit rošt v postýlce?

„Jak správně snížit rošt v postýlce pro miminko“

Jak správně snížit rošt v postýlce pro miminko

Miminko může být v postýlce bezpečněji uloženo, pokud je její rošt snížen na nejnižší možnou úroveň. Při snižování je třeba postupovat opatrně a pečlivě, aby se zabránilo zranění nebo poškození postýlky.

Nejširší nabídka dětských postelí v AKCI

Tento článek je určen rodičům, kteří mají doma postýlku pro své dítě. Pomůže jim zjistit, kdy je nezbytné snížit rošt v postýlce pro zajištění bezpečí dítěte. (Hlavní myšlenka: Zabezpečit bezpečí dítěte snížením roštu v postýlce.)

Předchozí článekJak naučit dítě spát ve velké posteli?
Další článekPorod z blízka: Příběhy matek a otců❤️
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno