Kolik dětí má Šafránková?

Šafránková má jedno dítě, syna jménem Matěj. Narodil se v roce 1999 a jeho otcem je herec Pavel Liška. Šafránková se po narození Matěje rozhodla věnovat péči o rodinu a kariéru herečky omezila na minimum. Její syn Matěj se však rozhodl jít v matčiných šlépějích a studuje herectví na JAMU v Brně.

otec dítěte

Kolik dětí má Safránková?

Kolik dětí má Safránková?

V poslední době se nesčetné množství fanoušků této slavné herečky ptá, kolik dětí má Jiřina Bohdalová, známá spíše jako Safránková. Přinášíme vám tedy nejaktuálnější informace k tématu.

První manželství

Jiřina Bohdalová se provdala za svého prvního manžela, režiséra Jana Schmidtového, v roce 1964. V roce 1965 se jim narodila dcera Eliška. Bohužel se manželství nevydařilo a v roce 1972 se rozvedli.

Druhé manželství

Krátce na to se Jiřina Bohdalová začala stýkat s Janem Safránkem. O dva roky později, v roce 1974, se s ním také provdala. Spolu mají dceru Karolínu, která se narodila v roce 1976.

Takže celkově můžeme říci, že Jiřina Bohdalová má dvě dcery.

Odkaz na relevantní post

Pokud vás zajímají další informace o Jiřině Bohdalové a jejím životě, doporučujeme navštívit tuto stránku, kde najdete vyčerpávající životopis této slavné herečky.

Často kladené otázky (FAQs)

Kolik dětí má Safránková?

Pavlína Safránková má dvě děti, syna Matěje a dceru Aničku. Oba jsou již dospělí a věnují se různým profesím.

otci

Kategorie – Otec dítěte

Předchozí článekJak se vyhnout stresu na rodinné dovolené u moře☀️
Další článekKam na výlet s dětmi Karlovy Vary
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno