Kolik má Karel Gott dětí?

Karel Gott, legendární zpěvák a umělec, měl celkem čtyři děti. Jeho první manželkou byla Ivana Macháčková, s níž má dvě děti – dceru Dominiku a syna Karla mladšího. Po rozvodu se Karel Gott oženil podruhé s herečkou Charlotte Eisnerovou, s níž také má dvě děti – dcery Charlotte Ellu a dceru Nellu. Karel Gott byl velmi hrdý na své děti a neváhal o nich mluvit ve svých rozhovorech a písních.

otec dítěteKolik má Karel Gott dětí?

Úvod

Karel Gott byl populární český zpěvák, který se proslavil svým unikátním hlasem a nezapomenutelnými písněmi. Jeho soukromý život však byl často skrytý před očima veřejnosti. Jedním z největších tajemství bylo počet jeho dětí. V tomto článku se podíváme na to, kolik dětí měl Karel Gott a jaké měl vztahy se svými potomky.

Kolik dětí má Karel Gott?

Karel Gott byl celkem třikrát ženatý a měl celkem pět dětí. Z prvního manželství s Ivanou Macháčkovou se narodila dcera Dominika (1968). Z druhého manželství s Gabrielou Osvaldovou má syny Jiřího (1982) a Luka (1989). Nakonec zůstaly ještě dvě dcery Charlotte Ella (2011) a Nelly Sofie (2017) z manželství s Ivanou Gottovou.

Vztahy s dětmi

Dominika

Dominika se narodila, když byl Karel Gott ještě relativně mladý a teprve se proslavoval. Vzestup k slávě a bohatství však znamenal i mnoho cestování a odtržení od rodiny. Karel Gott se snažil své dceři poskytnout co nejlepší vzdělání, a tak Dominika studovala angličtinu, francouzštinu a italštinu. V posledních letech svého života byl Karel Gott již nemocný, a tak se Dominika o něj starala.

Jiří a Luka

Jiří a Luka jsou synové Karla Gotta s Gabrielou Osvaldovou. Vztah Karla Gotta s Gabrielou Osvaldovou byl poměrně vášnivý až destruktivní. Gabrielu obviňoval z toho, že sváděla jeho kamarády a že nebyla dobrá matka pro jejich děti. Jiří je již dospělý a pracuje jako DJ, Luka studuje na konzervatoři a má talent na hraní na klavír. Karel Gott byl velmi pyšný na to, jak se jeho synové vyvíjejí a jak se daří jejich kariéře.

Charlotte Ella a Nelly Sofie

Charlotte Ella a Nelly Sofie jsou nejmladšími dcerami Karla Gotta. S Ivanou se Karel Gott setkal v roce 2008 a vzájemně si padli do oka. Ivana se stala Karlovou milenkou a později i manželkou. Charlotte Ella se narodila v roce 2011 a Nelly Sofie o šest let později. Karel Gott byl velmi šťastný, že ještě má možnost zažít radost z narození nových dětí a úžasných momentů, které s nimi zažil.

Závěr

Karel Gott byl skvělým zpěvákem, ale zejména také otcem. I když měl celkem pět dětí z třech manželství, vždy se snažil být dobrým otcem a vztahy s nimi si pečlivě budovat. Pokud se chcete dozvědět více o Karlu Gottovi a jeho životě, doporučujeme článek na Wikipedii.


Často kladené otázky

Kolik má Karel Gott dětí?

Karel Gott měl pět dětí. Z prvního manželství s Ivanou Macháčkovou má dceru Janu. S druhou manželkou Charlotte Elliman má tři dcery – Charlottu, Nell a Lucii. S partnerkou Ivanou Geštovou má syna Karla.

otci

Kategorie – Otec dítěte

Předchozí článekElektrické autíčko Jeep Wrangler: zábava pro malé dobrodruhy
Další článekjak dite odplenkovat
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno