DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Krétánské letovisko pro rodiny s dětmi: Přehled nejlepších míst

Vítáme vás v krásném Krétánském letovisku, které je ideálním místem pro rodiny s dětmi. Toto krásné letovisko nabízí mnoho atraktivit pro každého. V následujícím přehledu Vám přinášíme některé z nejlepších míst, které si můžete v Krétě užít.

1. Pláž Elafonisi – Jedna z nejkrásnějších pláží v Krétě, která se nachází na jihozápadě ostrova. Pláž má jemný bílý písek a tyrkysově modré moře. Pro děti je zde mnoho atrakcí v podobě vodních sportů, například surfování nebo šnorchlování.

2. Akvapark Star Beach – Tento akvapark je ideálním místem pro děti, kde se mohou bavit na skluzavkách, vody sloupcích a jiných atrakcí. V parku jsou také bazény pro dospělé, bary a restaurace.

3. Aquarium Cretaquarium – Pro ty, kteří mají rádi život pod vodou, je návštěva tohoto akvária nutností. Cretaquarium nabízí mnoho druhů ryb, žraloků a dalších podmořských tvorů.

4. Delfinárium Cretaquarium – Toto delfinárium nabízí nezapomenutelné představení s delfíny. Děti budou nadšené z této atrakce.

Tato letoviska jsou jen některé z mnoha míst, která nemůžete v Krétě vynechat. V čistém moři, na bílých plážích a s možností vodních sportů a dalších atrakcí bude vaše dovolená nezapomenutelná. Přijďte a pojďte si užít s celou rodinou!

děti
Krétánské letovisko pro rodiny s dětmi

Úvod

Krétánské letovisko je skvělou volbou pro rodiny s dětmi, protože nabízí mnoho aktivit pro celou rodinu. V tomto článku se podíváme na nejlepší místa, která byste měli navštívit, když se rozhodnete pro dovolenou v tomto letovisku.

Pláže

Pláž Elafonisi

Elafonisi je nádherná pláž s průzračnou vodou a bílým pískem. Je to ideální místo pro rodiny s dětmi, protože děti se mohou hrát v mělkých vodách a rodiče se mohou relaxovat na slunci. Na pláži jsou k dispozici slunečníky a lehátka, takže nemusíte nic nosit s sebou.

Pláž Balos

Balos je další nádherná pláž v Krétě. Je to asi hodinu jízdy od letoviska, ale stojí to za to. Pláž má bílý písek a průzračnou vodu, kterou děti milují. Na pláži je také spousta stínů a malých restaurací, kde si můžete dát něco k jídlu.

Historická místa

Palác Knóssos

Palác Knóssos je jedním z nejznámějších historických památek v Krétě. Je to místo, kde podle legendy žil býk Minotaur. Palác má nádhernou architekturu a interiéry, které jsou pro děti velmi zajímavé. Existují také programy pro děti, které jim pomáhají pochopit historii místa.

Archeologické muzeum v Heraklionu

Archeologické muzeum v Heraklionu je skvělé místo pro rodiny s dětmi, kteří se zajímají o historii. Muzeum má mnoho výstavních předmětů, včetně soch a starožitností. Existují také programy pro děti, které pomáhají vysvětlit historii v expozicích.

Outdoorové aktivity

Cesta Samaria

Cesta Samaria je nejdelší soutěska v Evropě a jednou z nejoblíbenějších turistických tras v Krétě. Cesta trvá asi 6 hodin a vede turisty skrz krásnou krajinu a kolem malých vesnic. Je to vynikající způsob, jak strávit den, pokud hledáte outdoorovou aktivitu pro celou rodinu.

Jeep safari

Jeep safari je skvělou aktivitou pro rodiny s dětmi, kteří chtějí poznat Krétu z jiného úhlu pohledu. Cesta vede po odlehlých místech a krásné krajině. Během safari se zastavíte na několika místech, abyste si mohli prohlédnout krásnou přírodu a užít si nezapomenutelný zážitek.

Závěr

Krétánské letovisko nabízí spoustu možností pro celou rodinu. Naplánujte si svou dovolenou dopředu a vyzkoušejte některá z těchto aktivit a místa, která jsme vám doporučili. Užijte si krásu Kréty a vytvořte si nezapomenutelné zážitky pro celou rodinu!

Family Vacation Critic

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Krétánské letovisko pro rodiny s dětmi: Přehled nejlepších míst

Pláže

– Pláž Elafonisi: Tato pláž je rájem pro rodiny s dětmi. Má mělké vody a mnohoaktivit pro děti, jako je stavění pískových hradů.

– Pláž Vai: Tato pláž je ideální pro rodiny s dětmi, kteří chtějí relaxovat na slunci. Pláž má vynikající výhled a teplé písečné pláže.

Restaurace

– Restaurace Big Bad Wolf: Táto restaurace nabízí výborné jídlo pro rodiny s dětmi. Mají speciální dětské menu a akce, jako jsou rodinné večeře.

– Restaurace Kastro: Táto restaurace nabízí vynikající jídlo pro celou rodinu. Mají rozmanité menu s mnoha zdravými jídly pro děti a dospělé.

Atrakce

– Akvapark Acqua Plus: Tato atrakce je ideální pro rodiny s dětmi. Mají mnoho bazénů, skluzavek a vodních her pro děti a dospělé.

– Muzeum Nikos Kazantzakis: Rodiny s dětmi, které mají zájem o kulturu, by si měly navštívit toto muzeum. Obsahuje výstavy o životě slavného Řek, Nikose Kazantzakise.

Doporučení pro ubytování

– Hotel Stella Island Luxury Resort and Spa: tento hotel je ideální pro rodiny s dětmi. Nabízí mnoho vynikajících zařízení, jako je bazén nebo dětský klub.

– Creta Maris Beach Resort: Tento resort nabízí vynikající ubytování pro rodiny s dětmi. Má velký bazén a mnoho aktivit pro děti.

dovolená

Dovolená s dětmi na Krétě – skvělá volba pro rodiny s dětmi

Proč jet na dovolenou s dětmi právě na Krétu?

Krétu můžeme považovat za ideální místo pro dovolenou s dětmi. Kromě krásných pláží a teplého moře nabízí ostrov také mnoho aktivit pro rodiny s dětmi. Můžete navštívit rodinné parky, akvaparky nebo dokonce ochutnat místní speciality na farmách.

Tipy na aktivity s dětmi na Krétě

Navštivte rodinné parky, jako je Dinosauria Park nebo Watercity Waterpark. Prozkoumejte starověkou historii Kréty na archeologických výstupech nebo si prohlédněte nádherná zákoutí krétské přírody. Pro ty odvážnější je tu možnost vyzkoušet si vodní sporty a pro ty menší zvířecí farmy.

Kde se ubytovat na Krétě s dětmi?

Pro rodiny s dětmi doporučujeme ubytování v blízkosti pláží, aby mohly děti trávit co nejvíce času u moře. Výhodou jsou také hotely a apartmány s bazénem, které jsou většinou vybaveny dětským koutkem a animátory, kteří se o děti starají. Vhodná ubytování na Krétě jsou například:

Na Krétě najdete opravdu mnoho aktivit pro celou rodinu. Pokud hledáte ideální místo pro dovolenou s dětmi, nemusíte dál hledat. Kréta je tu pro vás a určitě vás nezklame.

Zdroj: Wikipedia

pro děti

Krétánské letovisko pro rodiny s dětmi: Přehled nejlepších míst

  • Pláže s pozvolným vstupem do moře – ideální pro děti
  • Park akvaparku s množstvím atrakcí pro děti všech věkových kategorií
  • Restaurace s dětským koutkem a speciálními dětskými menu
  • Interaktivní muzeum pro děti s expozicemi zaměřenými na historii a kulturu Kréty
  • Park s lanovými překážkami a zábavnými prolézačkami
  • Organizované aktivity pro děti na pláži, jako například lov mušlí nebo poznávání místní flóry a fauny
  • Vodní sporty jako windsurfing a kajak pro starší děti a rodiče
  • Zábavní park s horskými dráhami a dalšími atrakcemi, které si užijí všichni členové rodiny

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kategorie – Dovolená s dětmi

Předchozí článekAbyste neudělali chybu – čištění plyšových hraček
Další článekJaké jsou nejlepší způsoby; jak kombinovat dětská vtipná trička s dalšími kousky oblečení?
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno