DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Luxusní zážitky s dětmi v Abú Dhabí

Pokud hledáte nezapomenutelné zážitky pro sebe a své děti, Abú Dhabí je tou správnou volbou. Toto město nabízí mnoho luxusních aktivit, které potěší jak dospělé, tak i děti. Mezi klíčová slova patří například safari, delfíni, zábavní parky, vodní aktivity, exotická zvířata, adrenalinové atrakce a mnoho dalšího. V Abú Dhabí se určitě nenudíte a navíc si vychutnáte luxusní zážitky s celou rodinou.

děti
Luxusní zážitky s dětmi v Abú Dhabí

1. Yas Waterworld

Toto místo je ideální pro rodiny s dětmi všech věkových kategorií. Vodní park nabízí 45 atrakcí, které zahrnují interaktivní hry, tobogany a dokonce i umělou vlnu. Pro nejmenší návštěvníky je zde specializovaná část s mělkými bazény a vodními hrátkami. Pro starší děti jsou tu adrenalinové atrakce, jako například tobogan s názvem Dawwama, který je největším tohoto druhu na světě.

Pro další informace o Yas Waterworld navštivte jejich oficiální stránky.

2. Ferrari World

Tento zábavní park je zasvěcený značce Ferrari a nabízí celou řadu aktivit pro děti i dospělé. Pro nejmenší návštěvníky je zde rodinná zóna s atrakcemi jako například Benno’s Great Race a The Flying Wings. Největším lákadlem pro starší děti a dospělé jsou adrenalinové atrakce jako například Formula Rossa, což je nejrychlejší horská dráha na světě.

Pro další informace o Ferrari World navštivte jejich oficiální stránky.

3. Emirates Park Zoo

Tento zoo park nabízí interaktivní zážitky pro návštěvníky všech věkových kategorií. Děti si zde mohou projít mini farmou, kde mají příležitost krmit a hladit zvířata jako králíky, kozy a ovce. Pro starší děti jsou zde adrenalinové atrakce jako například zipline a lanový most. Pro dospělé jsou tu pak možnosti procházet se po areálu s exotickými zvířaty jako levice, krokodýli a hadi.

Pro další informace o Emirates Park Zoo navštivte jejich oficiální stránky.


DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Časté dotazy o luxusních zážitcích s dětmi v Abú Dhabí

Co jsou to luxusní zážitky pro děti v Abú Dhabí?

Luxusní zážitky pro děti v Abú Dhabí jsou speciální aktivity a programy, které jsou navržené tak, aby dětem poskytly jedinečný a nezapomenutelný zážitek. Mezi těmito zážitky může být například návštěva zábavních parků, plavba luxusní lodí, projížďka na velbloudech nebo besídka s delfíny.

Jsou luxusní zážitky s dětmi v Abú Dhabí vhodné pro každého?

Ano, luxusní zážitky s dětmi v Abú Dhabí jsou vhodné pro všechny návštěvníky. Nabízejí se různé aktivity a programy, takže si každý může vybrat to, co mu nejvíce odpovídá.

Jaké jsou nejlepší luxusní zážitky s dětmi v Abú Dhabí?

Mezi nejlepší a nejoblíbenější luxusní zážitky s dětmi v Abú Dhabí patří návštěva Ferrari World, Warner Bros. World, či návštěva pláže Saadiyat Island. Také se nabízejí unikátní programy pro děti, jako je například kuchyňský workshop nebo návštěva oceánárií.

Jsou všechny luxusní zážitky s dětmi v Abú Dhabí drahé?

Ne všechny luxusní zážitky s dětmi v Abú Dhabí jsou drahé. Existují mnohé aktivity a programy, které jsou cenově dostupné pro rodiny s dětmi. Například návštěva pláže na Saadiyat Island je zdarma.

Je nutné rezervovat luxusní zážitky s dětmi v Abú Dhabí předem?

Rezervace luxusních zážitků s dětmi v Abú Dhabí doporučujeme provést předem, aby si rodiny mohly být jisté, že budou moci navštívit své oblíbené aktivity a programy. Některé aktivity a programy jsou velmi populární a mohou se rychle vyprodat.

dovolená

Spojené Arabské Emiráty s dětmi – ideální dovolená pro rodiny

Co nabízejí Spojené Arabské Emiráty pro děti

Spojené Arabské Emiráty poskytují nejen luxusní zážitky pro dospělé, ale také skvělé zážitky pro rodiny s dětmi. Mezi nejlepší atrakce patří vodní parky Aquaventure a Yas Waterworld, kde se děti mohou vyřádit na skluzavkách a dalších vodních hrách. Dále, zdejší zoo a akvária jsou skutečnou lahůdkou pro děti, které tu mají možnost vidět velké množství unikátních druhů zvířat a mořských živočichů.

Zážitky pro celou rodinu

Navštivte Burj Khalifa, nejvyšší budovu na světě, nebo se projděte po pláži a ochutnejte zdejší speciality v báječných restauracích. Spojené Arabské Emiráty nabízejí také mnoho zážitků pro celou rodinu. Vydejte se na jeep safary do písečných dun a pozorujte místní život v poušti. Rodiny si mohou užívat také mnohé sportovní aktivity, od lyžování v kryté hale po surfování na pláži.

Pro více informací podívejte se na Wikipedii.

pro děti

Luxusní zážitky s dětmi v Abú Dhabí

  • Navštivte Ferrari World a zapojte se do adrenalinových jízd
  • Užijte si nevšední zážitek při plavání s delfíny v hotelu Emirates Palace
  • Prozkoumejte zábavní program pro děti v Louvre Abu Dhabi
  • Vydejte se na prohlídku města na luxusní lodi s kuchyní na palubě
  • Projděte se po největší písečné duně v Emirátech – Liwa Oasis
  • Užívejte si rodinnou zábavu na soukromém pláži v luxusním rezortu

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kategorie – Dovolená s dětmi

Předchozí článekZajímavá místa pro klidnou dovolenou u moře s dětmi v ČR i v zahraničí☀️
Další článekKam na výlet s dětmi Mirovice – okres Písek
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno