Novorozenec by měl spát na pevném, rovném a bezpečném místě, které by mělo být zabezpečeno proti pádu. Matrace by měla být tvrdá a měkká, aby byl dítěti zajištěn pohodlný a bezpečný spánek. Povlečení by mělo být vyrobeno z přírodních materiálů a mělo by být vhodné pro dětskou pokožku.

Ať už máte na výběr postýlku, kočárek nebo kolébku, novorozenec by měl spát na místě, které je pevné, rovné a bezpečné. Matrace by měla být tvrdá a měkká zároveň, aby dítěti poskytla potřebnou oporu a pohodlí. Pro vybavení postýlky je důležité, aby se zde nacházelo povlečení vyrobené z přírodních materiálů, které je vhodné pro dětskou pokožku.

Nejširší nabídka dětských postelí v AKCI

Kde má novorozenec spát?

Novorozenci by měli mít své vlastní bezpečné postýlky, aby v noci spali bezpečně. Doporučuje se, aby se novorozenci nechávali spát ve stejné místnosti jako jejich rodiče, ale ne ve stejné posteli. Při výběru postýlky je důležité zvolit bezpečný model splňující bezpečnostní normy. Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) USA doporučuje, aby postýlky byly vyrobeny z pevného, ​​nerezového materiálu a měly vhodné měkké matrace a bezpečnostní bariéry. Více informací o bezpečnostních opatřeních pro postýlky pro novorozence naleznete na stránkách BabyCenter UK.

Na čem má spát novorozenec?

Na čem má spát novorozenec? – FAQ

Na čem má spát novorozenec?

Novorozenci by měli spát na měkkém, rovném, pevném posteli. Nejlepší je plocha, která se snadno udržuje v čistotě, například matrace nebo postýlka s pevnou deskou. Na matraci by měla být hustá a měkká povlaka, která poskytne dítěti měkkost a teplo potřebné k odpočinku. Pro novorozence je nejlepší, když spí na zádech, opřený o polštářek nebo něco, co zabraňuje jeho kývání.
/

Nejlepší spánek pro novorozené dítě? Vyberte plyšáka!

Novorozenec potřebuje ke spánku bezpečné prostředí, kde se může cítit pohodlně a šťastně. Ať už se rozhodnete pro jakýkoli typ postýlky, doporučujeme vybrat plyšáka pro novorozence, který bude mít záruku bezpečí a pohodlí. Plyšáky jsou navíc skvělým způsobem, jak do postýlky dát trochu zábavy a pohody. Více se dozvíte na stránce Plysacek.cz.

Na čem má spát novorozenec?

Prodej matrace pro novorozené děti s bezpečnou a pohodlnou podporou

Koupě matrace pro novorozené děti

Chcete-li získat bezpečnou a pohodlnou podporu pro své novorozené děti, je důležité koupit správnou matraci. Kvalitní matrace pro novorozené děti jsou navrženy tak, aby poskytovaly dítěti maximální pohodlí a pohodlí a poskytovaly dostatečnou podporu pro jeho vývoj.

Nejširší nabídka dětských postelí v AKCI

Tento článek je určen pro rodiče novorozenců, kteří potřebují informace o tom, jak by měli správně spát. ([Hlavní myšlenka článku:] Poskytnout rodičům informace o tom, jak by měl novorozenec spát.)

Předchozí článekDětské samolepky na zeď
Další článekKdy jste postavili postýlku?
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno