DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Nejlepší hotely s aktivitami pro děti na dovolené u moře v ČR

Plánujete letní dovolenou u moře v České republice s celou rodinou? Pak hledáte určitě nejlepší hotely s aktivitami pro děti. Děti si tak na dovolené u moře užijí i mimo plážový pobyt.

Nejlepší hotely s aktivitami pro děti na dovolené u moře v ČR nabízejí širokou škálu atrakcí pro nejmenší i pro děti větší. Aktivity pro děti mohou být například bazény, hřiště, oblíbené minigolf a další sporty. Pro děti se bývají pořádány soutěže a různé animační programy, takže se nikdy nebudou nudit.

Výhodou těchto hotelů jsou nejenom aktivity pro děti, ale také čisté pláže a voda, kterou máte na dosah. Mnohé hotely disponují i vlastním přístavem, z kterého se mohou děti i dospělí vydat na plavbu lodí.

Nejlepší hotely s aktivitami pro děti na dovolené u moře v ČR vám nabídnou nejen krásné prostředí, ale i nezapomenutelné zážitky pro celou rodinu. Vyberte si ten správný hotel pro vaši letní dovolenou u moře!

děti
Nejlepší hotely s aktivitami pro děti na dovolené u moře v ČR

Portál pro rodiny s dětmi

Jde o nejvyšší čas načrtnout letní dovolenou s dětmi. A pokud hledáte pro vaši rodinu ubytování u moře s bohatým vyžitím pro děti, jste na správném místě. V tomto článku vám přinášíme přehled několika nejlepších hotelů s aktivitami pro děti na dovolené u moře v ČR.

1. Hotel Kempinski, Mariánské Lázně

Tento luxusní hotel má nejen pěkné prostředí, ale také velmi dobrou nabídku pro děti. Děti se zde mohou těšit na dětský klub, hřiště a bazén s atrakcemi. Navíc jsou tu i speciální aktivit pro rodiny, jako například společné vaření. Kromě toho, mariánskolázeňské lázně naleznete také v blízkosti nejznámějších přírodních krás oblasti – Klínovým průsmykem nebo Hvězdou u Mariánských Lázní.

2. Aquapalace Hotel Prague, Praha

Aquapalace Hotel Prague nabízí 4 hvězdičkové ubytování s atrakcemi, které dětem jistě udělají radost. Hotel má k dispozici nejen velký aquapark s tobogány, ale také dětskou hernu, dětský bazén a dětské ohniště. Navíc se děti mohou těšit na speciální aktivity pořádané hotelovým animačním týmem. Kromě toho, hlavní město Praha nabízí také mnoho kulturních a historických památek pro vzdělání vašich dětí.

3. Hotel Belaria Resort, Lázně Bechyně

Belaria Resort nabízí ubytování v rodinných pokojích a nyní také nově vybudovanou herbářovou zahradu a dětský klub. Děti se mohou těšit na venkovní bazén s tobogánem, dětský koutek a trampolíny. Kromě toho je v lázních Bechyně mnoho přírodních turistických cest a cyklostezek.

4. Orea Resort Kraví Hora, Brno

Pokud hledáte ubytování v jižních Čechách, může být pro vás správnou volbou Orea Resort Kraví Hora. Hotel nabízí nejen venkovní i krytý bazén, ale také dětský klub s vlastním hřištěm a zahrádkou. V okolí hotelu jsou také cesty vhodné pro horská kola nebo turistiku.

V Česku je mnoho hotelů, které nabízejí mnoho atraktivních aktivit pro děti u moře. Ať už jste v Mariánské Lázní, Praze, Lázních Bechyně nebo Brně, určitě najdete to správné místo k ubytování.

Za dalšími tipy na dovolenou s dětmi a nejnovějšími travel bují recepty se můžete podívat na New York Times Travel section.

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

FAQs – Nejlepší hotely s aktivitami pro děti na dovolené u moře v ČR

Co jsou nejlepší hotely s aktivitami pro děti na dovolené u moře v ČR?

Existuje mnoho skvělých hotelů s aktivitami pro děti na dovolené u moře v ČR. Mezi nejlepší patří například Aquapalace Hotel Prague, Hotel Olympia Vodice nebo Hotel Royal Palace Mariánské Lázně.

Jaké aktivity pro děti bývají nabízeny v těchto hotelech?

Aktivity pro děti se liší podle jednotlivých hotelů. Některé hotely nabízejí dětské kluby s aktivitami a animacemi, jako jsou tvořivé dílny, skupinové hry nebo sportovní aktivity. Další hotely se zaměřují na vodní atrakce, jako jsou tobogány, bazény a aquaparky. Dále můžete najít hotely s dětskými hřišti, mini-zoo nebo outdoorovými aktivitami, jako jsou cyklistické túry nebo turistické trasy.

Jsou tyto hotely vhodné i pro rodiny s malými dětmi?

Ano, většina hotelů s aktivitami pro děti u moře v ČR je vhodná i pro rodiny s malými dětmi. Tyto hotely často nabízejí dětské postýlky, vysoké židle a další vybavení pro malé děti. Mnoho hotelů má také oddělené bazény pro děti, kde mohou bezpečně plavat a hrát si.

Je nutné rezervovat tyto hotely dopředu?

Ano, doporučujeme rezervovat hotely s aktivitami pro děti u moře v ČR dopředu, zejména v letní sezóně. Tyto hotely jsou často populární a mohou velmi rychle vyprodávat. Rezervace v předstihu vám zajistí nejen volný pokoj, ale také lepší cenu a výhodné nabídky.

dovolená

Nejlepší hotely pro děti u moře

Plánujete dovolenou s rodinou a hledáte ubytování, které bude vhodné pro vaše děti? Vydejte se k moři a ubytujte se v jednom z mnoha skvělých hotelů pro děti. Ty nabízejí řadu aktivit pro malé i velké plavce a zaručují vám nezapomenutelnou dovolenou s rodinou.

Hotel Amarin – Rovinj, Chorvatsko

Hotel Amarin nabízí širokou škálu aktivit pro děti všech věkových kategorií. V lednu roku 2023 byl oceněn jako nejlepší rodinný hotel v Chorvatsku. K dispozici jsou zde bazény, dětské hřiště, club pro děti a další.

Hotel Dino – Lido di Jesolo, Itálie

Hotel Dino je ideální pro rodiny s malými dětmi. Nachází se přímo u pláže a nabízí dětský bazén, hřiště, minizoo a animační program. Součástí hotelu je i restaurace s dětským menu.

Pokud plánujete dovolenou u moře s dětmi, vyberte si jeden z těchto hotelů a užijte si spoustu zábavy a relaxace.

Více informací o hotelech naleznete na Wikipedii

pro děti

Nejlepší hotely s aktivitami pro děti na dovolené u moře v ČR:
– Hotel Amenity Beach Resort v Karlově Vsi
– Hotel Hurikán v Harrachově
– Hotel Lázně Vilémov v Plzni
– Hotel Marina v Hradci Králové
– Hotel Nautilus v Třeboňské kotlině
– Hotel Olympia v Brně
– Hotel Soláň v Olomouci
– Hotel Štekl v Jičíně
– Hotel Termál v Uherském Hradišti
– Hotel Wellness Resort Retro Riverside v Karlíně nad Labem

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kategorie – Dovolená s dětmi

Předchozí článekPsi jako terapeuti pro děti se speciálními potřebami: Příběhy úspěchu a terapeutické metody
Další článekJak vytvořit vlastní Minecraft skin: Návod krok za krokem
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno