DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Nejlepší pláže pro rodiny na dovolené u moře v České republice

Hledáte vhodné místo pro rodinný pobyt u moře v České republice? Nebojte se, máme zde mnoho krásných pláží – a tady jsou ty nejlepší!

Pláž Lučice

Pláž Lučice se nachází v chráněné oblasti Bílé Lhoty, což ji činí ideálním místem pro rodiny s dětmi. Můžete se tady vydat na výlety kolem pobřeží, nebo se prostě jen opalovat a koupat v klidu.

Pláž Máchovo jezero

Pláž Máchovo jezero je také skvělou volbou pro rodiny – zvlášť těm, které hledají více akční dovolenou. Tady najdete vše od vodních sportů až po rybaření, a kromě toho je Máchovo jezero obklopené krásnou přírodou.

Pláž Slapy

Pláž Slapy se nachází v těsné blízkosti Prahy a nabízí vše, co potřebujete ke kvalitnímu rodinnému pobytu. S koupáním, vodními sporty, turistikou a dokonce i přístupem k vodopádům, Pláž Slapy určitě nezklame.

Tak neváhejte – vyberte si jednu z těchto pláží a zažijte nezapomenutelnou dovolenou u českého moře!

děti

Nejlepší pláže pro rodiny na dovolené u moře v České republice

Pláž Riviera v Karlových Varech

Pláž Riviera v Karlových Varech nabízí ideální podmínky pro rodiny s dětmi. Pláž je vybavena moderními atrakcemi a dětskými hřišti. Můžete si zde pronajmout slunečníky a lehátka, a také si vychutnat mnoho vodních sportů, jako je například windsurfing nebo paddleboarding. V letních měsících se na pláži pořádají různé akce a koncerty, takže si zde určitě nebudete nudit.

Pláž Macha Lake

Pláž Macha Lake je další skvělou volbou pro rodiny s dětmi. Pláž nabízí velké množství písku a čistého mořského vzduchu. Pro děti jsou zde připraveny hrací prvky a skluzavky. Dospělí si mohou užít kávu v místním kavárně nebo si zapůjčit kolo a projet se okolím. Vstup na pláž je zdarma a parkování zde není problém.

Pláž Lipno Lake

U jezera Lipno se nachází rozlehlá písečná pláž, která je velmi oblíbená mezi rodinami s dětmi. Pláž je vhodná pro koupání i pro různé sportovní aktivity, jako je například vodní lyžování nebo windsurfing. K dispozici jsou kvalitní sprchy a šatny. Vstup na pláž je zpoplatněn, ale parkování je zdarma.

Pláž Luhačovice

Luhačovice nabízí písečnou pláž s mělkou vodou, což je ideální pro rodiny s malými dětmi. Pláž je ohraničena zelení, což vytváří příjemnou atmosféru. Pro děti jsou zde připraveny pískové hřiště a skluzavky. Pro dospělé jsou na pláži k dispozici lehátka a slunečníky. Vstup na pláž je zdarma a parkování v okolí pláže není problém.

V České republice můžete najít spoustu skvělých pláží pro rodiny s dětmi. Vyberte si tu nejlepší a užijte si bezstarostnou dovolenou vyplněnou sluncem, koupáním a zábavou.

Zdroj: Family Vacation Critic

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Nejlepší pláže pro rodiny na dovolené u moře v České republice

1. Pláž Lučina

Lučina je oblíbená pláž rodin s dětmi díky širokému písečnému pobřeží a pozvolnému vstupu do moře. Na pláži je k dispozici i dětské hřiště a různé aktivity pro děti.

2. Pláž Macha Lake

Macha Lake patří mezi nejnavštěvovanější pláže v Česku, a to nejen díky krásnému prostředí, ale také kvůli množství aktivit pro děti. K dispozici jsou například trampolíny a lanovky nad vodou.

3. Pláž Poděbrady

Pláž v Poděbradech nabízí nejen písečné pobřeží, ale také množství zeleně a dětských hřišť. Pro děti je zde připravená i animační a sportovní program.

4. Pláž Slapy

Krásné prostředí kolem Vltavy a rozlehlé písečné pláže dělají z pláže Slapy ideální místo pro rodinnou dovolenou u moře. Děti si zde mohou užít vodní sporty a hry.

5. Pláž Lipno

Lipno je největší vodní nádrží v ČR a pláž zde nabízí písečné pobřeží i dětské hřiště. Pro děti jsou zde k dispozici různé sportovní a zábavní aktivity, jako třeba lanový park.

dovolená

Dovolená s dětmi u moře

Pokud se chystáte na dovolenou s dětmi u moře, určitě stojí za to zaměřit se na nabídku ubytování, kterou máte k dispozici.

Tipy na ubytování

Jedním z možných řešení může být pronájem apartmánu, který disponuje plně vybavenou kuchyňkou, koupelnou a prostorným obývákem. Takové ubytování vám umožní svobodně rozhodovat o vašem programu a stravování.

Kam na výlet s dětmi

Pokud nevíte, kam vyrazit s dětmi na výlet, určitě se vydejte na plážování. Děti zde najdou spoustu zábavy, a zároveň se mohou vyřádit ve vodě. Samozřejmě by neměla chybět návštěva aquaparku – například oblíbený vodní svět Aquapalace Praha nabízí atrakce pro dospělé i děti.

Více informací o dovolené s dětmi a dalších atrakcích pro rodiny se dozvíte na stránkách wikipedie.

pro děti

Nejlepší pláže pro rodiny na dovolené u moře v České republice

  • Pláže na jižním pobřeží jsou ideální pro rodiny s dětmi
  • Jednou z nejlepších pláží v této oblasti je pláž v městě Mělník
  • Další populární místo pro dovolenou s dětmi je Plzeňská pláž
  • Pláže na severu republiky jsou vhodné pro ty, kteří hledají klidnější a malebnější místa
  • Městská pláž v Chomutově nabízí skvělé vybavení pro rodiny s dětmi
  • V oblasti Karlovarských lázní najdete také několik krásných pláží vhodných pro rodiny s dětmi

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kategorie – Dovolená s dětmi

Předchozí článekKam na výlet s dětmi Ostrava
Další článekjak dětem vysvětlit smrt
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno