Nosící bundy, šátky na kojení a další super věci pro maminky

Nosící bunda

Nosící bunda – Přišel podzim a oblékl listy stromů do teplých barev. S lítostí odhazujeme letní boty a střevíce hluboko do skříně, oprašujeme kabáty a nasazujeme dětem kulichy. Poslední sluneční paprsky nás lákají  k vycházkám do přírody a pokud máte malé děti jako já,  nechcete promarnit ani jeden den a přitom si užít výlet se vším všudy. Jistě oceníte skvělého pomocníka do těchto dnů, kterého jsem před nedávnem objevila a nedám na něj dopustit. Jedná se o nosící bundu Gemini.  Pokud se totiž vydáte do hor nebo do lesa a máte malého potomka, který ještě nechodí nebo se s chůzí teprve seznamuje, moc možností jeho transportu nemáte. S kočárem nebo vozíkem se v horším terénu stanou z výletu galeje, krosna se nezamlouvá dětem všem a s šátkem nezapnete každé oblečení. Nebo alespoň já to tak mám a připadám si s několika vrstvami jako cibule.

Nosící bunda – lepší než šátek nebo nosítko ?

Je obecně známo, že dítěti je nejlépe na našem těle v poloze nejvíce simulující tu v děloze. Pro všechny rodiče, kteří nosí své děti v šátku nebo ergonomickém nosítku, je nosící bunda Gemini jejich nadstavbou. Je vyrobena z vysoce kvalitního zimního softshellu, děti v ní lze nosit na břiše nebo na zádech a nebo použít bundu samostatně bez dítěte. Dítě je v ní chráněno před poryvy větru i mírným deštěm. K tomu je prodyšná a propouští pot. A výrobci nezapomněli opravdu na nic. Důkazem je otvor na zádech s dvojitým krytem proti větru, vnější kapsy jsou na zip a v nosící bundě najdete i vnitřní kapsu na mobilní telefon nebo drobné nezbytnosti. A proti úniku tepla jsou rukávy zakončeny stahovacím páskem. Mé kamarádky ocenily a využily vsadky. A to jak ty na poslední měsíce těhotenství, tak i pro nošení dvojčátek.  V neposlední řadě je nutné vyzvednout střih, který lichotí ženské postavě a barvy, které jsou prostě nádherné. Každá jsme jiná a krásná jiným způsobem a né  vše nám  padnou konfekční velikosti v obchodech. Nosící bundy Gemini vyrábí malá česká firma s vlastní šicí dílnou a je schopna ušít bundu na míru každé zákaznici. Cena bundy v aktuální kolekci se pobyhuje od 3300 korun, což dle mého názoru odpovídá zvolenému materiálu, kvalitě ušití i použitým vychytávkám.

Nosící bunda – chráněni za každého počasí

Nosící bunda Gemini jsou pro všechny matky, které chtějí dopřát svým dětem to nejlepší, uchránit je před vlivy počasí, dopřát jim pobyt  na čerstvém vzduchu a zároveň zůstat ženami, kterým to sluší a cití se ve svém oblečení pohodlně. Já ve své žluté se svým synem na zádech zářím a věřím, že mi bude sloužit i dlouho potom, co mé dítě odroste.

Miška
Miška

Jsem maimnkou 2 letého prcka na mateřské dovolené. Zajímám se zdravý životní styl, ale mým největším koníčkem je můj prcek:)