DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Pláže pro děti v Řecku, které zaručeně potěší každého malého návštěvníka

Řecko je bezesporu jedním z nejpopulárnějších destinací pro dovolenou s dětmi. A není se čemu divit, pláže zde jsou nádherné a nabízejí spoustu zábavy pro nejmenší. Pokud hledáte pláže, které zaručeně potěší každého malého návštěvníka, určitě si nenechte ujít následující tipy.

Pláž Agios Stefanos v Korfu – tato krásná pláž se nachází na západním pobřeží Korfu a je ideální pro rodiny s dětmi. Má velmi pozvolný vstup do moře, který je ideální pro nejmenší návštěvníky. Díky čistému moři a písku si zde můžou děti užít spoustu zábavy.

Pláž Cala Millor v Mallorce – tato krásná pláž se nachází na východním pobřeží Mallorky a je ideální pro rodiny s dětmi. Díky pozvolnému vstupu do moře se děti mohou bezpečně koupat a hrát si v písku. Na pláži najdete také spoustu restaurací a obchodů.

Pláž Porto Katsiki v Lefkádě – tato nádherná pláž se nachází na západním pobřeží Lefkády a je ideální pro rodiny s dětmi. Díky čistému moři a bílému písku si zde můžou děti užít spoustu zábavy. Pláž je zároveň chráněna vysokými skalami, které ji chrání před větrem.

Toto jsou pouze tři z mnoha pláží v Řecku, které jsou ideální pro rodiny s dětmi. Protože Řecko je plné nádherných pláží, můžete si být jisti, že zde najdete tu pravou pro vaši rodinu.

děti
Pláže pro děti v Řecku, které zaručeně potěší každého malého návštěvníka


Pláže s klidným mořem

Pláž Agia Paraskevi, Skiathos

Tato pláž se nachází na ostrově Skiathos a je ideální pro rodiny s malými dětmi. Moře je zde klidné a plytké, takže si děti mohou bezpečně hrát v písku. Pláž je vybavena lehátky a slunečníky.

Zdroj

Pláž Kolymbia, Rhodos

Tato pláž se nachází na ostrově Rhodos a rozhodně stojí za návštěvu s dětmi. Moře zde bývá klidné a plytké, takže děti si mohou hrát v písku. Pláž je vybavena lehátky a slunečníky.

Zdroj

Pláže s atrakcemi pro děti

Pláž Glyfada, Kréta

Tato pláž se nachází na Krétě a nabízí spoustu aktivit pro děti jako jsou skluzavky, trampolíny, vodní atrakce a další. Moře bývá klidnější a plytké. Pláž je vybavena lehátky a slunečníky a také nabízí možnost občerstvení.

Zdroj

Pláž Myrtos, Kefalonie

Tato pláž se nachází na ostrově Kefalonie a nabízí spoustu aktivit pro děti jako jsou trampolíny, vodní atrakce a další. Moře je sice hlubší, ale stále poměrně klidné. Pláž je vybavena lehátky a slunečníky a také nabízí možnost občerstvení.

Zdroj


DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

FAQs – Pláže pro děti v Řecku

1. Jaké pláže v Řecku jsou nejvhodnější pro děti?

Existuje mnoho pláží v Řecku, které jsou ideální pro děti. Mezi nejpopulárnější patří pláže s pozvolným vstupem do vody, jako je Agios Georgios na Korfú, Kalia na Krétě a Limenaria na Thasu.

2. Jsou na plážích v Řecku k dispozici pískoviště?

Ano, mnoho pláží v Řecku má pískoviště pro děti. Mezi nejpopulárnější patří pláže v okolí města Halkidiki, jako je pláž Kassandra a Sithonia.

3. Jaké aktivity jsou k dispozici pro děti na řeckých plážích?

Děti mohou na řeckých plážích trávit čas například hraním v písku, stavěním hradečků, hraním s míči nebo si mohou půjčit nafukovací vodní hry. Na některých plážích jsou také k dispozici atrakce jako jsou tobogány anebo skákací nafukovací trampolíny.

4. Jaké další služby jsou k dispozici na řeckých plážích pro děti a jejich rodiny?

Na mnoha plážích jsou ke k dispozici toalety, sprchy a šatny. Tyto služby však budou více či méně kvalitní v závislosti na popularitě pláže. Některé pláže nabízejí také možnosti vodních sportů pro dospělé aálnky jsou na řeckých plážích běžné.

5. Jaké jsou náklady na pláže pro děti v Řecku?

Náklady se mohou lišit v závislosti na konkrétní lokalitě a popularitě pláže. Obecně jsou ale řecké pláže velmi cenově dostupné a dá se říct, že jsou poměrně levné oproti některým turistickým destinacím v Evropě. Některé pláže mohou být dokonce zdarma.

dovolená

Dovolená s dětmi Řecko

Pokud plánujete dovolenou s dětmi, Řecko může být skvělou volbou. Toto středomořské přímořské letovisko nabízí nádherné pláže a mnoho rodinných aktivit, které dělají z tohoto místa nejlepší dovolenou pro rodiny s dětmi.

Pláže

Řecko má neuvěřitelné množství pláží pro každou rodinu. Tyto pláže jsou často mělké s pomalými vlnami, což je ideální pro děti, které se snaží naučit plavat. Některé pláže jsou vybaveny herními prvky, jako jsou skluzavky a houpačky, aby byla zaručena zábava pro ty nejmenší.

Aktivity

Řecko nabízí řadu rodinných aktivit, jako jsou vodní parky, lunaparky a pěší turistika. Některé hotely také nabízejí další dětské aktivity, jako jsou výtvarné dílny a sportovní turnaje.

Pro více informací o dovolené s dětmi v Řecku navštivte Řecko – Wikipedie.

pro děti

Pláže pro děti v Řecku

  • Dlouhé pláže s jemným pískem a mělkým vstupem do moře
  • Barevné glazované sloupky, sloní klouby a kamenné tvary na některých plážích
  • Nabídka vodních sportů včetně windsurfingu a vodních skútrů
  • Dětské kluby a animátoři na některých plážích
  • Krásná okolní krajina s možností turistiky a pěších výletů
  • Kavárny a restaurace s tradičními řeckými jídly a nápoji

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kategorie – Dovolená s dětmi

Předchozí článekNejlepší strategie pro vítězství v Talismanu
Další článekJak rozvíjet motoriku vašeho 10měsíčního miminka?
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno