DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Rodinná dovolená na Seychelách: Jak si užít pobyt u moře s dětmi

Plážové aktivity
Na Seychelách můžete s dětmi užívat plážové aktivity jako je hraní v písku, stavění hradečků a hraní míčových her. Pro starší děti jsou k dispozici vodní sporty, jako je šnorchlování a potápění.

Objevování divoké přírody
Seychely jsou domovem mnoha druhů fauny a flóry. Prozkoumání přírody na výletu s celou rodinou může být nezapomenutelný zážitek. Vydejte se například na výlet lodí nebo na turistickou stezku.

Návštěva ostrůvků
Na Seychelách je mnoho menších ostrůvků, které můžete navštívit a prozkoumat. Ostrůvky jsou ideálním místem k odpočinku od turistických center a k objevení nových pláží a skrytých zákoutích.

Zajímavé zážitky pro děti
Seychely nabízejí mnoho možností pro zábavu dětí. Například návštěvu parku s gigantickými želvami, centra ochrany mořských živočichů nebo malou farmu, kde si děti mohou prohlédnout domácí zvířata a ochutnat místní produkty.

Rodinný resort
Zvolte si rodinný resort s kvalitními službami pro rodiny s dětmi. Nabídka aktivit pro děti a dospělé, bazény s tobogány a nejrůznější restaurace vás na Seychelách příjemně překvapí.

děti
Rodinná dovolená na Seychelách: Jak si užít pobyt u moře s dětmi

Začínáme plánovat rodinnou dovolenou

Než se vydáte na exotický výlet na Seychely, je dobré něco málo vědět o tomto souostroví. Seychely jsou rájem pro milovníky přírody, nejlepší čas pro návštěvu jsou období od května do října a na ostrovech najdete mnoho krásných pláží a zátok, kde si můžete užít slunce a moře. Pokud plánujete dovolenou s dětmi, je dobré si dopředu vybrat vhodné ubytování a zvolit aktivity, které budou pro celou rodinu zábavné.

Bezpečný pobyt u moře s dětmi

Pláže na Seychelách jsou obvykle méně rušné než pláže v Evropě, což může být s dětmi příjemné. Nicméně i na Seychelách platí základní pravidla bezpečnosti u moře. Děti by měly být vždy pod dohledem dospělých a je třeba si dát pozor na vysoké vlny. Pokud plánujete s dětmi šnorchlování nebo potápění, je dobré si najmout instruktora, který jim pomůže s výběrem vhodného místa a zkontroluje, zda mají správnou výbavu.

Rodinné aktivity na Seychelách

Kromě koupání a slunění na pláži můžete na Seychelách vyzkoušet mnoho dalších aktivit. Pro děti bude určitě zajímavé navštívit národní park Vallée de Mai, kde se nachází endemické rostliny, jako je například kokosová palma z Seychel. Další atrakcí pro děti může být návštěva rezervace ochrany zvířat, kde mohou vidět koryta a krokodýly. K dispozici jsou také lodní výlety, během kterých můžete vidět delfíny, velryby a želvy.

Vhodné ubytování s dětmi

Na Seychelách najdete mnoho hotelů a apartmánů, které jsou vhodné pro rodinnou dovolenou. Pokud hledáte ubytování s vlastní kuchyňkou, může být dobrým řešením apartmán. Pokud vám záleží na soukromí a klidu, mohou být lepší menší hotely nebo bungalovy přímo na pláži. Většina ubytování má na požádání dětskou postýlku a k dispozici jsou také bazény a dětská hřiště.

Kromě těchto tipů na rodinnou dovolenou na Seychelách existuje mnoho dalších možností, jak si užít nevšední zážitek s dětmi v tropickém ráji. Pokud hledáte více informací o Seychelách a jejich atrakcích pro děti, doporučujeme navštívit tuto stránku.


DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Rodinná dovolená na Seychelách: Jak si užít pobyt u moře s dětmi

Co je dobré vzít s sebou

Pro pobyt u moře s dětmi se vyplatí si vzít plážové hračky, plavky, krém na opalování s vysokým faktorem, sluneční brýle, klobouk nebo šátek na hlavu a obaly na mobily a fotoaparáty, aby se nedostaly do kontaktu s pískem nebo vodou.

Kde se ubytovat

Vybírejte ubytování, které se nachází přímo na pláži nebo v blízkosti pláže. Ideální jsou hotely nebo apartmány s bazénem, kde se mohou děti koupat i v případě, že je moře vlnité nebo příliš hluboké.

Co dělat na pláži

Kromě koupání a opalování se na pláži dá podniknout mnoho dalšího. S dětmi můžete hrát plážový volejbal, postavit pískové hrady nebo si zaplavat v moři. Na Seychelách se dá také snorklovat, pozorovat ryby a korály, nebo plout na kajaku či prkně.

Co dělat mimo pláž

Na Seychelách se dá podniknout mnoho aktivit i mimo pláž. Vydejte se na výlet do přírodní rezervace, projděte se po turistických stezkách, navštivte místní farmy nebo si prohlédněte historické památky. Pro děti je zajímavá návštěva zábavního parku nebo akvária.

Jak se stravovat

Na Seychelách najdete mnoho restaurací a stánků s rychlým občerstvením. Pro děti jsou vhodné restaurace s dětským koutkem a menu, které obsahuje oblíbená jídla dětí. Doporučujeme vyzkoušet místní speciality jako rybí polévku nebo kari.

Jak se dopravovat

Nejlepší způsob dopravy po Seychelách je taxík, ale můžete si také pronajmout auto nebo motorku. Pro rodiny s dětmi se doporučuje použít služby místních autobusů, které jsou levné a jezdí pravidelně. Při cestování lodí je nutné dbát na bezpečnost a zkontrolovat, zda jsou poskytnuty dostatečné pojistky.

dovolená

Dovolená s dětmi na Seychelách u moře

V plánujete dovolenou s dětmi a hledáte vhodné místo s krásnými plážemi a tropickou přírodou? Seychely jsou ideální destinací pro celou rodinu.

Pláže na Seychelách

Seychely jsou známé svými bílými písečnými plážemi a křišťálově čistým mořem. Na většině pláží jsou k dispozici různé aktivity, jako například šnorchlování, potápění nebo jízda na vodním skútru.

Volný čas s dětmi

Na Seychelách nechybí aktivit pro celou rodinu. Prozkoumejte národní parky, kde se děti mohou seznámit se zvířaty a rostlinami tropické přírody. Navštivte místní farmy, kde se mohou děti naučit o pěstování zeleniny a o místních zvířatech.

Doporučení na ubytování

Pro rodiny s dětmi je vhodné si pronajmout apartmán nebo vilu s vlastní kuchyňkou. Tím získáte více nezávislosti při stravování a děti se budou cítit více jako doma. Doporučujeme například apartmány na pláži Beau Vallon, která patří mezi nejpopulárnější pláže na Seychelách.

Přečtěte si více o Seychelách na https://cs.wikipedia.org/wiki/Seychely.

pro děti

Rodinná dovolená na Seychelách: Jak si užít pobyt u moře s dětmi

  • Zvolte vhodné ubytování s přístupem k pláži
  • Plážové aktivity pro děti – stavění hradů, hraní s míčem, sběr mušlí
  • Organizované sportovní aktivity pro celou rodinu – plavání, šnorchlování, kajak
  • Pronájem lodě a výlety ke korálovým útesům nebo na opuštěné ostrůvky
  • Prohlídka přírodních zajímavostí – národní parky, vodopády, rezervace želv
  • Návštěva místních trhů a ochutnávka seychelské kuchyně
  • Relaxace a wellness – masáže a jógové lekce pro rodiče, koupele pro děti

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kategorie – Dovolená s dětmi

Předchozí článekKam na výlet s dětmi Podbořany – okres Louny
Další článekKam na výlet s dětmi Dubňany – okres Hodonín
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno