DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Rodinná dovolená ve Spojených arabských emirátech na pobřeží

Úžasné pláže, luxusní hotely a bohatá nabídka zábavy – to vše čeká na rodiny, které se rozhodnou strávit dovolenou na pobřeží Spojených arabských emirátů. Pobřeží daného regionu nabízí dokonalé podmínky nejen pro koupání a opalování, ale také pro šnorchlování, potápění nebo surfování.

Hlavní město Abu Dhabi láká návštěvníky nejen na krásné pláže, ale také na návštěvu zábavních parků, vodních atrakcí a obrovských nákupních center. Nejvyšší budova světa Burj Khalifa se nachází v dalším emirátu, Dubaji, kde také najdeme luxusní hotely, restaurace a nekončící výběr aktivit pro celou rodinu.

Nakonec nezapomeňme na emirát Ras al-Khaimah, který se pyšní krásnými plážemi, vodopády a horami pro turistické výlety. Rodinná dovolená na pobřeží Spojených arabských emirátů se tak stane nezapomenutelným zážitkem pro každého člena rodiny.

děti
Rodinná dovolená ve Spojených arabských emirátech na pobřeží

Uvítání

Dnes bychom se s vámi rádi podělili o naše zážitky z rodinné dovolené ve Spojených arabských emirátech na pobřeží. Doufáme, že vám bude tento článek užitečný při plánování vaší rodinné dovolené.

Pobyt v Dubaji

Naše rodinná dovolená začala v Dubaji, jednom z nejvíce rozvíjejících se měst na světě. Zde jsme se ubytovali v luxusním hotelu v přístavu pro jachty. Během našeho pobytu jsme prozkoumávali město a navštívili jsme některé z jeho nejvýznamnějších památek, jako je Burj Khalifa, nejvyšší budova na světě, nebo Dubai Mall, největší nákupní centrum na světě.

Pro děti jsme si rezervovali návštěvu tygřího parku, kde jsme mohli vidět nejen tygry, ale i další zvířata, jako jsou lvíci nebo opice. Děti si zahrály také na palmovém ostrově, kde jsme si pronajali soukromou plážovou chatku a strávili celý den relaxující u moře.

Ras Al-Khaimah

Po pár dnech jsme se přesunuli do města Ras Al-Khaimah na pobřeží. Zde jsme se ubytovali v resortu, kde jsme si pronajali rodinný apartmán s výhledem na moře. Pro děti byla k dispozici pláž s bílým pískem a čistým mořem, kde si mohly hrát s mořskými píšťálky a stavět hrady z písku. My dospělí jsme si užili odpočinku na lehátkách a plavání v teplém moři.

Ras Al-Khaimah nabízí také mnoho aktivit pro dospělé, jako jsou golf, tenis, nákupování nebo vodní sporty. Pro děti jsme si naplánovali návštěvu vodního parku s mnoha tobogány a bazény. Každý den jsme si užívali slunce a zábavu.

Závěr

Naše rodinná dovolená ve Spojených arabských emirátech na pobřeží byla nezapomenutelným zážitkem pro nás i pro naše děti. Město Dubaj i město Ras Al-Khaimah nabízí mnoho aktivit pro rodiny s dětmi i pro dospělé, takže jsme si užili plnohodnotnou a relaxační dovolenou. Určitě doporučujeme návštěvu tohoto krásného místa.

Odkazy

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

FAQs – Rodinná dovolená ve Spojených arabských emirátech na pobřeží

Často kladené dotazy – Rodinná dovolená ve Spojených arabských emirátech na pobřeží

Jaké jsou nejlepší pláže na rodinnou dovolenou ve Spojených arabských emirátech?

Nejlepší pláže pro rodiny s dětmi jsou pláže Saadiyat Island, Jumeirah Beach a Al Mamzar Beach Park. Tyto pláže mají čistou vodu, bílý písek a jsou vybaveny sprchami, WC a piknikovými stoly a grily.

Které rodinné aktivity jsou k dispozici?

Ve Spojených arabských emirátech je mnoho aktivit pro celou rodinu, jako např. návštěva zabavních parků, vodních parků, akvárií, delfinárií a safari. Kromě toho je zde mnoho možností pro sportovní aktivity, jako jsou vodní sporty, golf a tenis.

Je možné najmout si auto na rodinné dovolené?

Ano, je možné si najmout auto na letišti nebo v hotelu. Nicméně je třeba být opatrný na ruch na silnicích a dodržovat místní dopravní předpisy.

Jaké jsou nejlepší hotely pro rodinnou dovolenou ve Spojených arabských emirátech?

Nejlepší hotely pro rodinnou dovolenou jsou ty, které nabízejí programy pro děti, bazény, dětská hřiště, animační programy a nabídky aktivit pro celou rodinu. Mezi nejlepší hotely patří Atlantis, The Palm, Four Seasons Resort Dubai at Jumeirah Beach a St. Regis Saadiyat Island Resort.


dovolená

Dovolená s dětmi ve spojených Emirátech u moře: Rozmanitost pro celou rodinu

Bezpečnost pro děti je klíčová

Pokud se chystáte na dovolenou s dětmi ve spojených Emirátech, nezapomeňte na bezpečnost. Většina pláží v Emirátech je vybavena ochrannými sítěmi, které brání přílivům žraloků. Rodiny s dětmi ocení i nízké vlny, které jsou vhodné pro plavání a dovádění se.

Aktivity pro celou rodinu

Spojené Emiráty nabízejí mnoho aktivit pro dospělé i děti. Můžete si vyzkoušet například jízdu na velbloudovi nebo projížďku na jezdeckém koni. Rodiny s dětmi si nenechají ujít ani návštěvu vodních parků nebo zábavních atrakcí.

Návštěva Dubaje

Dubaj je jedno z nejžádanějších turistických míst v Emirátech. Pro děti jsou zde vhodné například návštěvy Delfinária nebo zábavních parků, jako je například Legoland. Dospělé by mohla zajímat návštěva výškových budov nebo procházka tradičními trhy.

Zajímavosti v okolí

Pokud se rozhodnete pro dovolenou s dětmi ve spojených Emirátech u moře, nemusíte se bát, že vás zde bude nuda. Okolí nabízí mnoho zajímavých aktivit, jako je například návštěva nabídky luxusních hotelů, ale také poznávání okolní krajiny.

Outbound link: Spojené arabské emiráty na Wikipedii

pro děti

Rodinná dovolená ve Spojených arabských emirátech na pobřeží

  • Nádherné pláže s tyrkysově modrou vodou a bílým pískem
  • Exotická kuchyně s širokou nabídkou místních specialit
  • Luksusní hotely s moderním designem a prvotřídními službami
  • Zábavné aktivity pro celou rodinu, jako např. aquaparky, safari, golfové hřiště a mnoho dalšího
  • Místo pro relaxaci a odpočinek s možností exkluzivních wellness a spa služeb

Užijte si pohádkový pobyt na rodinné dovolené v krásných Spojených arabských emirátech.

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kategorie – Dovolená s dětmi

Předchozí článekDěti; kočky a učení odpovědnosti: Jak kočky mohou přispět k vývoji odpovědného chování u dětí
Další článekkolik dite vypije materskeho mleka
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno