DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Rodinné hotely v ČR: kam vyrazit s dětmi na příjemnou dovolenou?

Chystáte se s rodinou na dovolenou a hledáte ubytování, které bude vhodné pro děti? V České republice máte na výběr z mnoha rodinných hotelů, které nabízí kvalitní služby pro celou rodinu.

Pro začátek můžeme doporučit návštěvu hotelů v krásné přírodě jihočeského regionu, například na Lipně či v blízkosti Českého Krumlova. Tyto hotely mají pro děti připraveny speciální zóny s různými hracími prvky či bazény.

Další možností jsou rodinné hotely v horách, kde si mohou děti vyzkoušet zimní sporty či trávit čas v letních kempovacích táborech.

Vybrat si můžete také rodinné hotely v blízkosti vodních parků či zábavních parků, jako je například Legoland v České republice.

Nezapomínejte, že na dovolené s dětmi je vhodné mít naplánované aktivity, které budou bavit celou rodinu. Proto volte hotely s bohatými programy a atrakcemi, jako jsou například přednášky, aranžérské workshopy, sportovní aktivity či výlety do okolí.

Tak co navštívíte tentokrát? Vyrazte s rodinou na dovolenou do českých rodinných hotelů a užijte si spoustu zábavy a odpočinku!

děti

Rodinné hotely v ČR: kam vyrazit s dětmi na příjemnou dovolenou?

1. Hotel Goethe

Jeden z nejlepších rodinných hotelů v ČR se nachází v Karlových Varech. Hotel Goethe poskytuje vysoce kvalitní služby a skvělé ubytování. Pro děti je zde připravený dětský koutek, kde mohou hrát různé hry a tvořit. V blízké okolí je možnost podniknout turistické výlety do okolních hor.

2. Hotel Vranovská pláž

Tento rodinný hotel se nachází u přehrady Vranov. Má velkou zahradu s pískovištěm, trampolínou a houpačkami pro děti. Dospělí si zde mohou zahrát beach volejbal nebo si zaplavat v přehradě. Hotel také nabízí výlety do okolí a zábavné programy pro děti.

3. Hotel Celnice

Nachází se v malebné obci Bedřichov nad Desnou v Jeseníkách. Hotel Celnice je ideálním místem pro rodiny s dětmi. V blízkosti se nachází lyžařské vleky a sjezdovky, a v létě je možnost podniknout různé výlety do okolí. Hotel nabízí i wellness služby pro rodiče.

Pro další rodinné hotely v ČR doporučujeme navštívit stránku, která obsahuje důvěryhodné recenze a návrhy.

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Rodinné hotely v ČR: kam vyrazit s dětmi na příjemnou dovolenou?

Co jsou rodinné hotely?

Rodinné hotely jsou ubytovací zařízení, které jsou zaměřeny hlavně na rodiny s dětmi. Tyto hotely nabízejí speciální vybavení pro děti, jako například dětské hřiště, bazén se skluzavkami, dětský koutek v restauraci atd.

Kam se můžeme podívat s dětmi v rodinných hotelech v ČR?

V České republice najdete spoustu rodinných hotelů, které nabízejí nejen příjemné ubytování, ale i různé aktivity pro děti. Mezi oblíbené destinace pro rodiny s dětmi patří například Špindlerův Mlýn, Harrachov, Lipno nad Vltavou nebo Jeseníky. Tyto destinace nabízejí celoroční turistiku, různé sporty a atrakce, které si děti a rodiče určitě oblíbí.

Co je důležité při výběru rodinného hotelu v ČR?

Při výběru rodinného hotelu v ČR je důležité se zamyslet nad požadavky rodiny. Pokud jsou děti menší, je vhodné vybrat hotel s dětským koutkem, dětskou postýlkou či stolkem. Pro starší děti zase mohou být důležité bazény se skluzavkami nebo různé sportovní akce v okolí hotelu. Také je dobré zjistit, zda je v hotelu připravena speciální animace pro děti a zda jsou v okolí hotelu další aktivity pro celou rodinu.

dovolená

Nejlepší hotely pro děti u moře

Hledáte-li nejlepší hotely pro děti u moře, můžete se těšit na množství skvělých možností!

Zábava pro děti

Nejlepší hotely pro děti u moře nabízejí nejen úžasné ubytování, ale také spoustu zábavy pro malé hosty. Děti se mohou těšit na bazény, vodní skluzavky, dětská hřiště a mnoho dalšího.

Blízkost pláže

Velmi důležité při výběru hotelu je také jeho blízkost k pláži. Nejlepší hotely pro děti u moře se nacházejí přímo u pláže, takže se mohou děti kdykoliv vypravit na koupání nebo hrát na písku.

Vybavení pro rodiny s dětmi

Nejlepší hotely pro děti u moře nejen že nabízejí zábavu pro malé hosty, ale také jsou vybaveny pro rodiny s dětmi. Zde najdete například dětské postýlky, židličky na krmení a další vybavení pro rodiny s malými dětmi.

Příkladem takového hotelu může být Rímské léto, které nabízí nejen luxusní ubytování, ale také mnoho aktivit pro celou rodinu.

pro děti

Rodinné hotely v ČR: kam vyrazit s dětmi na příjemnou dovolenou?

  • Nabízíme seznam rodinných hotelů v ČR pro příjemnou dovolenou s dětmi.
  • Hotely jsou rozděleny do kategorií, aby rodiče mohli najít vhodnou variantu pro svou rodinu.
  • V nabídce jsou hotely v různých lokalitách, např. u moře, v horách nebo v blízkosti kulturních památek.
  • Naše stránky obsahují informace o vybavení hotelů, jako jsou dětské hřiště, bazény nebo programy s animátory pro děti.
  • Vybírejte z široké škály nabídek a najděte si ten nejlepší rodinný hotel pro svou dovolenou v ČR.

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kategorie – Dovolená s dětmi

Předchozí článekJak podpořit motorický vývoj měsíčního miminka: cvičení a hry pro tuto věkovou kategorii
Další článek7) 5 chybových zvyků rodičů při výchově 1-letého dítěte a jak se jim vyhnout
Jsem matka tří dětí a žiju již 7 let v České Republice. Předtím jsem strávila několik let v USA a Anglii. Věnuji se zdravému životnímu stylu a snažím se tuto filozofii přenést i na své děti. Je pro mě důležité, abych jim poskytla všechny potřebné informace a podporu pro jejich rozvoj. Jako autorka tohoto blogu se snažím poskytovat ostatním maminkám užitečné informace a rady, které jim pomohou ve výchově a péči o jejich děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno