DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Spojené Emiráty jako rodinná destinace: Co dělat na dovolené s dětmi?

Spojené Emiráty jsou skvělou destinací pro rodinnou dovolenou. Zarozené all-inclusive hotely, krásné pláže, množství atrakcí a spousta aktivit pro děti.

V Abú Dhabí si mohou děti užít například návštěvu Ferrari World, kde si mohou prohlédnout několik desítek exponátů této značky nebo se zde projet po nejrychlejší horské dráze na světě, Formula Rossa. Další zábavnou atrakcí je i Yas Waterworld, kde si děti na plno užijí vodních skluzavek a bazénů.

Pokud hledáte přírodu a zvířata, navštivte Dubai Safari Park, kde si děti užijí setkání s různými druhy zvířat a safari jízdou. V Dubaji si také mohou užít návštěvu známého atrakčního parku Dubai Parks and Resorts s karnevalovými atrakcemi a zábavou.

Pro rodiny s mladšími dětmi jsou ideální pláže v Rás al-Chajmahu s teplým mořem a množstvím atrakcí jako například hřištěmi, brouzdališti a skluzavkami. Vše je zde připravené pro bezstarostné pobytování a relaxaci v rodinném kruhu.

Spojené Emiráty nabízejí množství aktivit a atrakcí pro celou rodinu. All-inclusive hotely s krásnými plážemi a nabídkou aktivit pro rodiny s dětmi, země kde si každý najde co dělat. Výborná volba pro rodiny, které chtějí zažít něco nového a relaxovat v unikátních prostředích.

děti

Spojené Emiráty jako rodinná destinace: Co dělat na dovolené s dětmi?

Pokud plánujete dovolenou, kterou si užijete celá rodina, určitě byste měli zvážit Spojené Emiráty. Tato země má spoustu skvělých aktivit, které vám umožní zažít nezapomenutelnou dovolenou s dětmi. Zde je několik tipů na to, co můžete dělat na dovolené v UAE s dětmi.

1. Navštivte národní parky

Ve Spojených Emirátech jsou národní parky vynikající volbou pro rodiny. Kromě krásné scenérie a přírodních dědictví nabízejí také různé aktivity. Objevte mnoho podob přírody v přírodní rezervaci Al Wathba Wetland Reserve nebo se projděte po stezkách krásného pohoří Hajar Mountains.

2. Užijte si pláže

Spojené Emiráty mají některé z nejhezčích pláží na světě. Rodiny si oblíbí promenády a výborný servis s vodou od restaurací a kaváren podél pláže – aniž byste museli opustit pláž, můžete si objednat oběd. Oblíbenými plážemi jsou například Pláž Jumeirah a Pláž Saadiyat Island. Pro malé děti jsou ideální pláže v hotelových resortechn, kde se voda hluboko neklesá.

3. Zbavte se adrenalinu v zábavních parcích

Pro děti a teenagery jsou zábavní parky velkou atrakcí Spojených Emirátů. Nejoblíbenějším je asi Ferrari World v Abu Dhabi, který je domovem nejrychlejší horské dráhy na světě. Také si zahrajte s rodinou v parku Adventureland v Sharjah nebo se vzbudte se strachem na filmových atrakcích IMG Worlds of Adventure.

4. Navštivte muzea a památky

UAE má mnoho moderních zázraků, ale i historických památek. V Dubaji se děti mohou projít historickou čtvrtí Al Fahidi, kde si mohou prohlédnout tradiční arabské domy. Je zde také několik moderních muzeí jako je např, Louvre Abu Dhabi, které je ideální pro mladší děti a přinášejí jim poznání o významných umělcích a artefaktech.

5. Zažijte safári po poušti

Safári po poušti jsou možností, jak si skvěle odpočinout. V Guided desert safaris organizovaných cestovními kancelářemi najdete kromě projížďky na velbloudech nebo dobrodružství v dunách také retro atrakce, jako například jízdu v historickém automobilu, oběd v beduínské vesničce a mnoho dalšího.

Jak vidíte, Spojené Emiráty jsou ideálním místem pro dovolenou s celou rodinou. Bez ohledu na to, zda hledáte aktivní dovolenou, kde si užijí děti i rodiče, uvolníte se u pláže nebo se naučíte o historii a kultuře této země. Určitě si zde užijete nezapomenutelnou dovolenou.

Pokud hledáte další tipy na dovolenou s dětmi, navštivte náš článek o nejlepších aktivitách pro rodiny v USA!

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Spojené Emiráty jako rodinná destinace: Co dělat na dovolené s dětmi?

1. Navštivte rodinné parky

Spojené Emiráty jsou domovem mnoha rodinných parků, které nabízejí zábavu pro děti všech věkových kategorií. Mezi nejoblíbenější patří například Dubai Parks and Resorts, Legoland Dubai nebo Yas Waterworld v Abu Dhabi.

2. Vyhledejte pláže s rodinnou atmosférou

Spojené Emiráty jsou známé svými nádhernými plážemi, ale ne všechny jsou vhodné pro děti. Vyhledejte pláže s klidnou vodou a vybavením pro rodiny, jako jsou například venkovní sprchy, toalety a stánky s občerstvením.

3. Projděte se po trzích a nákupních centrech

Spojené Emiráty jsou také známé svými obchody a tržišti. Nákupní centra jako Mall of the Emirates nebo Dubai Mall mají nejen obchody, ale také zábavní parky a atrakce pro děti. Navštivte tržiště jako Gold Souk v Dubaji nebo Liwa Souk v Abu Dhabi, kde se děti mohou setkat s místními obyvateli a objevovat nové kultury.

4. Zajděte do zábavních parků

Spojené Emiráty jsou proslulé svými zábavními parky. Vyzkoušejte například Ferrari World v Abu Dhabi nebo Motiongate v Dubaji. Tyto parky nabízejí zábavu pro celou rodinu a určitě si je nenechte ujít.

5. Navštivte kulturní památky

Spojené Emiráty mají bohatou historii a kulturu. Navštivte například mauzoleum Sheikh Zayeda v Abu Dhabi nebo Dubai Museum, kde se děti mohou dozvědět něco nového o historii země. Nezapomeňte také na návštěvu tradičních čajoven a restaurací, kde ochutnáte místní speciality.

dovolená

Dovolená s dětmi ve Spojených Emirátech u moře

Pokud hledáte zážitkovou dovolenou pro celou rodinu, pak by vám mohl být zajímavý nápad strávit dovolenou s dětmi ve Spojených Emirátech u moře. Toto místo nabízí nejen krásné pláže a luxusní hotely, ale také mnoho zajímavých aktivit pro rodiny s dětmi.

Možnosti ubytování v Emirátech

Pro rodiny s dětmi jsou nejlepší variantou rezorty, které nabízejí kompletní servis a zábavu pro celou rodinu. V Emirátech najdete mnoho luxusních rezortů s aquaparky, dětskými kluby a dalšími atrakcemi, které potěší vaše děti.

Atrakce v Emirátech pro rodiny s dětmi

Kromě pobytu v bazénech či na pláži, nabízí Emiráty mnoho zajímavých aktivit pro rodiny s dětmi. Například v Dubaji se nachází největší aquapark na světě, kde si vaše děti mohou užít mnoho zábavy na skluzavkách a v bazénech. Dále si mohou užít návštěvu Delfinária nebo plavbu lodí kolem ostrovů Palm Jumeirah.

Emiráty nabízejí také mnoho muzeí, parků a zoo, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi. V Abu Dhabi se nachází například Ferrari World, kde si mohou vaše děti užít jízdu na nejrychlejší horské dráze na světě či prohlédnout si výstavu automobilů Ferrari.

Pro fanoušky adrenalinových sportů jsou vhodné také mnohé vodní sporty, jako je například surfování na vlnách moře.

Celkově lze tedy říci, že Emiráty jsou vhodným místem pro rodiny s dětmi, které hledají zážitkovou dovolenou plnou zábavy a adrenalinu u moře.

Zdroj informací: Wikipedia

pro děti

Co dělat na dovolené s dětmi v Spojených Emirátech

  • Navštívit Dubajský akvárium a podívat se na obrovské množství vodních druhů
  • Vyhledat oblíbené vodní parky Wild Wadi nebo Yas Waterworld
  • Jít na surfování do vnitřního surfovacího zařízení, například Wadi Adventure nebo Laguna Waterpark
  • Projít se po Jumeirah Beach promenádě s možností koupání a občerstvení
  • Vyrazit na druhou stranu do Abu Dhabi a navštívit Ferrari World nebo Yas Island
  • Vyjet lanovkou na vrchol Jebel Jais a užít si nádherný výhled

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kategorie – Dovolená s dětmi

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno