Těhotenské džíny

Těhotenské džíny Také se obáváte, že během svého těhotenství budete v obchodech narážet jen na pytlovité a neforemné oblečení? Chcete i v období radostného očekávání vypadat skvěle a sexy? I své rostoucí bříško můžete zahalit do krásných a stylových kousků oblečení. Stačí jen vědět, po čem se dívat.

Určitě nedoporučujeme se obchodům s těhotenskou konfekcí vyhýbat. Jen tady totiž najdete oblečení se speciálními střihy z prodyšných materiálů, které doopravdy dobře sedí a navíc dokáže růst spolu s vámi. Elastické příjemné materiály se postarají o vaše pohodlí během celého dne a navíc se snadno perou a rychle schnou. Takže třeba těhotenské džíny vyprané navečer si ráno můžete zase obléknout.

Těhotenské džíny
Těhotenské džíny

Těhotenské džíny poznáte podle speciálního lemu

Jakmile na sobě zpozorujete první příznaky těhotenství, měly byste začít přemýšlet nad sestavením těhotenského šatníku se šesti základními typy svršků. Patří sem:

  • těhotenská podprsenka
  • legíny nebo punčochy
  • těhotenské kalhoty nebo sukně
  • volné tuniky či košile
  • trička s dostatečnou délkou přes břicho
  • těhotenské košile na spaní

Zvláště speciální těhotenské džíny či jiné kalhoty se nevyplácí podceňovat. Mají totiž speciální široký lem z bavlny všitý na bocích, který se nosí přetažený přes břicho, aniž by ho utlačoval. Díky tomu nikde neškrtí, poskytuje teplo a zároveň drží nohavice džínsů na svém místě.

TIP: Skvělý výběr těhotenských kalhot !

O vzhled svého outfitu se rozhodně nemusíte bát, přes široký lem stačí přetáhnout topík, tričko nebo těhotenské šaty a vše bude vypadat přirozeně a elegantně.

Těhotenské džíny tipy pro nákup

K těhotenským džínám se skvěle hodí oversized košile nebo tunika a v těhotenství platí toto pravidlo dvojnásob. A potřebujete-li oblečení do práce, vyberte si padnoucí těhotenské sako, které dobře sedí i v osmém měsíci.

Punčochové kalhoty pod těhotenské džíny vybírejte výhradně ve specializovaném sortimentu pro matky v očekávání. Jedině tak se nebudou vyhrnovat a vydržíte v nich bez problémů po celý den. Při koupi ponožek zase dbejte na to, aby měly široký nejlépe zdravotní lem. Nohy těhotných žen rády otékají a příliš těsně sedící prádlo by mohlo tento stav ještě zhoršit.

Rada na závěr: těhotenské oblečení nakupujte vždy ve velikosti, kterou aktuálně nosíte. O pohodlí se postarají právě těhotenské střihy a materiály.

Siffera

Mám ráda pohyb, přírodu a vše, co je zdravé. Jako maminka dvou malých dětí se snažím udržet si přehled o všem, co se okolo nás děje a podělit se o to s vámi.