Korfu dovolená s dětmi

Plánujete dovolenou s rodinou a hledáte vhodné místo pro strávení klidné dovolené s dětmi? Korfu v Řecku je skvělou volbou.

Korfu nabízí širokou škálu možností pro zábavu s dětmi. Můžete se vydat na procházky po krásných plážích, navštívit vodní parky nebo se projet na koni. Také je tu mnoho historických památek, jako například katedrála sv. Spyridona nebo starobylé pevnosti.

Chtěli byste si užít dovolenou s klidem, aniž byste museli řešit kapacitu hotelu? Korfu nabízí mnoho soukromých apartmánů a důmů k pronájmu, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi.

Zkrátka, Korfu je skvělé místo pro rodinnou dovolenou s řadou možností pro zábavu a relaxaci. Rozhodně stojí za to vyzkoušet!

děti výlet

Korfu dovolená s dětmi

Proč si vybrat Korfu?

Korfu je jedním z nejkrásnějších řeckých ostrovů s nádhernými plážemi a křišťálově čistým mořem. Je ideální pro dovolenou s rodinou, protože nabízí mnoho aktivit přizpůsobených pro děti a rodiče. Je to také poměrně levná volba oproti jiným evropským destinacím.

Kde na Korfu se ubytovat?

Pro rodiny s dětmi je nejlepší volbou ubytování poblíž pláže a ve vesnicích s rodinnou atmosférou. Oblasti, které jsou nejoblíbenější pro rodiny s dětmi jsou Sidari, Roda nebo Acharavi. Doporučujeme si najít ubytování na webu jako například Airbnb, takže si budete moci najít cenově příznivé a pohodlné ubytování, které bude odpovídat Vašim potřebám.

Jaké jsou nejlepší aktivity pro děti?

Korfu nabízí mnoho aktivit pro děti, které jim zajistí skvělý zážitek. Mezi nejlepší aktivity patří:

Gastronomie Korfu

Korfu nabízí jedno z nejlepších jídelníčků v celé Řecku. Pro děti jsou zde nejoblíbenější pokrmy jako jsou Gyros, Řecká saláta a Tzatziki. Pro dospělé jsou na Korfu známé krevety a ryby chytané ve stejnojmenném moři, ale také řecké víno.

Závěr

Korfu je ideální volba pro rodiny s dětmi, protože poskytuje mnoho aktivit, pocit bezpečí a pohodlí. Mají také příležitost zavítat do tradičních řeckých vesniček, ochutnat místní jídlo a zažít ty pravé řecké kontakty!

Pro více informací o turismu v USA si můžete přečíst Travel and Leisure.

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Časté dotazy týkající se dovolené s dětmi na Korfu

Kdy je nejlepší čas na dovolenou s dětmi na Korfu?

Nejlepší čas na dovolenou s dětmi na Korfu je v období června až září, kdy teploty jsou příjemné a voda je dostatečně teplá k plavání.

Jaká jsou nejvhodnější místa na Korfu pro dovolenou s dětmi?

Korfu má mnoho krásných pláží, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Mezi nejlepší patří Glyfada Beach, Agios Gordios Beach a Paleokastritsa Beach.

Co se dá na Korfu podniknout s dětmi?

Korfu nabízí mnoho aktivit pro děti, včetně návštěvy vodního parku Aqualand, projížďky lodí okolo ostrova, a návštěvy historických památek, jako je pevnost Angelokastro.

Jaké jsou nejlepší ubytovací možnosti pro dovolenou s dětmi na Korfu?

Korfu má mnoho kvalitních hotelů a apartmánů, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Doporučujeme vyhledat ubytování poblíž pláže a s možností využití dětského bazénu nebo klubu.

Jaká jsou dopravní spojení na Korfu?

Korfu je přístupná letecky i trajektem. Mezinárodní letiště Korfu je spojeno s mnoha evropskými městy a trajekty odplovávají zejména z italských přístavů. Na ostrově je také možné si pronajmout auto nebo skútr, aby se snadno přesunuli na různá místa.

dovolená

Korfu dovolená s dětmi – rodinná dovolená na slunečném řeckém ostrově

Proč jet na Korfu s dětmi?

Korfu je ideálním místem pro rodinnou dovolenou s dětmi. Tento slunečný ostrov nabízí perfektní kombinaci nádherných pláží, historie a krásné přírody. Děti si mohou užít nejen opravdové řecké jídlo, ale i tradiční řecké tance a zábavu. Korfu se také pyšní mnoha aktivitami pro děti, jako jsou vodní sporty, návštěva akvaparku nebo zajímavých muzeí.

Kde na Korfu s dětmi?

Mnoho turistů se s dětmi ubytovává v blízkosti pláží, jako jsou Glifada a Paleokastritsa. Tyto pláže jsou ideální pro dětskou zábavu, jako jsou hry, stavění hradeb z písku a šnorchlování. Korfu se také pyšní nádhernými parky, kde si děti mohou užít piknik nebo prozkoumat přírodu. Některé z nejlepších parků jsou Parko Antinissoi, který obsahuje nádhernou zahradu s jezírkem a mnoho krásných květin, a Kaiser’s Throne, kde si můžete užít krásné výhledy na ostrov.

Kdy na Korfu s dětmi?

Nejlepší doba na návštěvu Korfu s dětmi jsou léto nebo jaro. Během těchto měsíců je počasí ideální pro koupání a plážové aktivity. Během sezóny jsou na ostrově také různé kulturní akce a festivaly, které určitě ocení celá rodina.

Pokud hledáte ideální místo pro rodinnou dovolenou s dětmi, je Korfu skvělou volbou. Nabízí nádhernou přírodu, krásné pláže a mnoho aktivit pro děti. Určitě stojí za to si tuto nádhernou část Řecka užít s celou rodinou.

Zdroj: Wikipedia

pro děti

Korfu dovolená s dětmi

  • Korfu je vhodné místo pro dovolenou s dětmi
  • Nabízí mnoho krásných pláží vhodných pro rodiny s dětmi
  • Je zde mnoho aktivit, např. vodní sporty, procházky v přírodě, dětská hřiště
  • Můžete navštívit zajímavá místa, jako např. Akvapark Aqualand nebo Fort Bourguignon
  • Najdete zde i mnoho vhodných ubytování pro rodiny s dětmi
  • Korfu je krásný řecký ostrov s bohatou historií a kulturou, takže si užijete i poučnou zábavu

Vyberte si dovolenou:

Kategorie – Dovolená s dětmi

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno