DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Nejlepší aktivity pro děti v Dubaji

Hledáte skvělé aktivity pro své děti v Dubaji? Pokud ano, máte na výběr z mnoha možností. Dubaj je plný zábavy a akce pro celou rodinu.

Zde je několik nejlepších aktivit, které si mohou vaše děti užít v Dubaji:

1. Aquaventure Waterpark – Tento vodní park nabízí mnoho adrenalinových atrakcí, včetně skluzavek, závodních dráh a houpacích sítí.

2. Ski Dubai – Vaše děti mohou zažít lyžování uprostřed pouště v této atrakci, která nabízí celoroční lyžování a snowboarding

3. KidZania – Tento interaktivní park nabízí dětem zábavu a výchovu zároveň. Děti se zde mohou naučit různé profese a dovednosti.

4. Dubai Miracle Garden – Toto je největší květinová zahrada na světě plná barevných květinových obrazců a soch.

5. Dubai Mall – Toto nákupní centrum nabízí mnoho možností zábavy pro celou rodinu, včetně interaktivního akvária a obchodu LEGO.

Nyní, když víte, jaké jsou nejlepší aktivity pro děti v Dubaji, nezůstávejte doma a vydejte se na dobrodružství do Dubaje!

děti

Nejlepší aktivity pro děti v Dubaji

Nejlepší aktivity pro děti v Dubaji

Máte plánovaný výlet do Dubaje s rodinou a nevíte, jak zabavit vaše děti? Dubaj je známý svými atrakcemi a zábavou pro návštěvníky všech věkových kategorií. Tady je seznam nejlepších aktivit pro děti v Dubaji.

1. Návštěva akvária v Dubaji

Pro děti je návštěva akvária velký zážitek. V Dubaji se nachází největší akvárium na světě v obchodním centru Dubai Mall. Děti budou nadšené ze setkání s různými druhy ryb a žraloků. Můžete si také dopřát jízdu lodí a pozorování korálových útesů.

2. Relaxace na pláži

Pláže v Dubaji jsou proslulé svou krásou a čistotou. Je to skvělé místo pro relaxaci s rodinou a pro děti je tam připravena spousta zábavy. Můžete si pronajmout vodní skútry a jet po celé pláži nebo si naplánovat piknik.

3. Návštěva aquaparku

V Dubaji jsou 3 různé aquaparky, kde si vaše děti mohou užít celodenní zábavu s vodními skluzavkami, bazény, tobogány a dalšími atrakcemi. Aquapark Atlantis je jeden z největších v celé oblasti.

4. Zábava v trampolínovém parku

Trampolínový park Bounce Dubai nabízí dětem i dospělým skvělé zábavní atrakce. Kromě trampolínového hřiště je tam také velký míčový bazén a další zábavní prvky.

5. Safari v poušti

Jeden z nejpopulárnějších zážitků v Dubaji je jízda terénním vozem v poušti, která bývá zakončena tradičním arabským večeří. Pro děti je to perfektní příležitost poznat místní kulturu a tradice.

Zdroj: The 15 Best Things to Do with Kids in Dubai


DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

FAQ: Nejlepší aktivity pro děti v Dubaji

1. Jaké jsou nejpopulárnější aktivity pro děti v Dubaji?

Dubaj je plný aktivit, které jsou vhodné pro děti. Mezi nejoblíbenější patří návštěva akvária, plážové aktivity, návštěva vodního parku a indoor zábavních parků jako například KidZania.

2. Jaké jsou vhodné aktivity pro rodiny s malými dětmi?

Pro rodiny s malými dětmi jsou vhodné například návštěvy zvířecích parků, jako například Zoo Dubai nebo aktivity jako pískování na pláži nebo hledání mušlí.

3. Jaké aktivity jsou vhodné pro starší děti?

Pro starší děti jsou vhodné adrenalinové aktivity jako například jízda na čtyřkolkách, vodní lyžování, wakeboarding a navštěva indoor skydivingu.

4. Jaké jsou nejlepší aktivity pro dovolenou v Dubaji s dětmi?

Nejlepší aktivity pro dovolenou v Dubaji s dětmi jsou návštěvy atrakcí jako například Burj Khalifa, Dubai Fountain, safari v poušti a vodní parky. Také lze podniknout například plavbu po Dubai Creek nebo návštěvu tradičního sukového trhu.

5. Jsou v Dubaji vhodné aktivity i pro děti s omezenou pohyblivostí?

Ano, v Dubaji jsou aktivity vhodné i pro děti s omezenou pohyblivostí. Například může být vhodná návštěva The Green Planet, indoor akvaria nebo například různé show či koncerty. Také je možné si objednat speciální exkurze a služby, které jsou přizpůsobené pro děti s omezenou pohyblivostí.

dovolená

Spojené arabské emiráty s dětmi

Bezpečnost

Spojené arabské emiráty jsou jedním z nejbezpečnějších států na světě, což z nich činí ideální destinaci pro rodiny s dětmi. Policie je velmi přítomná a patrolování ulic a veřejných prostor je vysoké.

Zábava pro děti

Spojené arabské emiráty nabízejí mnoho možností pro zábavu dětí. Můžete navštívit největší akvárium na světě v Dubaji nebo se projít po zábavním parku Ferrari World v Abú Dhabí. Děti určitě ocení také návštěvu oblíbeného zábavního parku Legoland.

Kulturní zážitky

Spojené arabské emiráty mají bohatou historii a kulturu, kterou můžete objevovat s dětmi. Navštivte historickou oázu Al Ain nebo si prohlédněte největší mešitu na světě v Dubaji. Děti se budou moci naučit mnoho o islámu a arabské kultuře.

Pokud uvažujete o rodinné dovolené v arabských emirátech, neměli byste pochybovat. Bezpečnost, zábava a kulturní zážitky – to vše můžete najít v této destinaci. Pro více informací o této zemi si přečtěte článek na tématu „Spojené arabské emiráty“ na Wikipedii.

pro děti

Nejlepší aktivity pro děti v Dubaji

  • Navštívit akvárium s žraloky v hotelu Atlantis The Palm
  • Projít se po pláži Jumeirah Beach
  • Navštívit zábavní park IMG Worlds of Adventure
  • Zajít na vodopády Dubai Miracle Garden
  • Projít se po obchodním centru KidZania
  • Podívat se na fontány před mrakodrapy Burj Khalifa
  • Vyjet si na safari po poušti

DOVOLENÁ U MOŘE V AKCI

Kategorie – Dovolená s dětmi

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno